پاورپوینت سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان
X
تبلیغات
امروز: یکشنبه 4 اسفند 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان

پاورپوینت سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان دسته: مهندسی فناوری اطلاعات
بازدید: 80 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1039 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 78

اهداف 1 – ایجاد یک تشکل علمی – تخصصی در حول محور ERP 2 – برگزاری سمینارهای دوره‎ای تخصصی 3 – شناسایی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال و علاقمند در این حوزه 4 – ایجاد هم‎افزایی از طریق برگزاری جلسات بحث و گفتگوی گروهی 5 – همسو نمودن فعالیت شرکت‎های انفورماتیکی با شرکت‎های خدمات مدیریتی و موسسات آموزشی 6 – اطلاع‎رسانی عمومی به اعضاء گروه تخصصی ERP 7

قیمت فایل فقط 15,600 تومان

خرید

امروزه دستیابی به یک تعریف استاندارد قابل قبول از ERP، به یکی از مهمترین دغدغه‌های نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی انفورماتیکی در ایران تبدیل شده است

ERP سیستمی است در رابطه با برنامه‌ریزی منابع سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی

ERP یک نظام نرم‌افزاری یکپارچه است. اما ویژگی مهم آن، یکپارچه‌سازی فرایندها در کل سازمان است.

نرم افزارهای ERP در نتیجه این فکر به وجود آمده‌اند که فرایندهای کسب و کار همراه با یک سیستم رایانه‌ای یکپارچه که دارای پایگاه اطلاعاتی مرکزی است، انجام می‌گیرد.

سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمان(ERP) یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه از فرایندهای اصلی هر سازمان است که در هم آمیختگی عملیات و اطلاعات را فراهم نموده و در ارتقاء کارایی سازمان مؤثر است.

سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان یک بسته نرم‌افزاری استاندارد مشتمل بر چندین ماژول مرتبط و یکپارچه است که کلیه فرایندهای تجاری یک سازمان را اعم از تولید، منابع انسانی، مالی، بازاریابی و فروش پشتیبانی می‌کند.

ERP یا برنامه‌ریزی جامع سازمانی مجموعه‌ای یکپارچه از برنامه‌های کاربردی است که قابلیت برنامه‌ریزی تمام منابع یک سازمان را داشته باشد.

این قابلیت برنامه‌ریزی به اضافه تجارب برتر یا Best Practices نهادینه شده در ERP امکان بهینه‌سازی فرایندها را فراهم می آورد.

قیمت فایل فقط 15,600 تومان

خرید

برچسب ها : مرروی بر تجربیات پیاده‎سازی سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان (ERP) در ایران , Evaluating the Experience of Implementing Systems , چالش‌های مدیریتی , ERP , پاورپوینت سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان (ERP) , سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان , نظام نرم‌افزاری

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee