پاورپوینت بازاریابی و مدیریت بازار
X
تبلیغات
امروز: یکشنبه 4 اسفند 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت بازاریابی و مدیریت بازار

پاورپوینت بازاریابی و مدیریت بازار دسته: مدیریت
بازدید: 101 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1520 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 300

از دانشجو انتظار می رود پس از مطالعه این فصل بتواند مفاهیم اساسی بازاریابی را نام برده و هر کدام را شرح دهد بازاریابی را تعریف کرده و فرایند مدیریت بازاریابی را توصیف نماید وظایف مختلفی را که مدیران بازاریابی مؤسسات ایفا می کنند، توضیح دهد فرق اساسی فلسفه های موجود درمدیریت بازاریابی را بیان نماید اهداف نظام بازاریابی را نام برده و هر یک از ا

قیمت فایل فقط 30,000 تومان

خرید

پاورپوینت بازاریابی و مدیریت بازار

نیاز کمبودی است که توسط فرد احساس می شود یا به عبارت دیگر نیاز عبارت است از حالت محرومیت احساس شده در فرد که این  محرومیت آرامش و تعادل آدمی را بر هم می زده و در او انگیزه ای بر ارضای ان پدید می آورد. üدر زمینه نیاز تئوریهای مختلفی توسط صاحبنظران علم مدیریت ارائه شده که از آن جمله می توان به افرادی مثل مازلو،ماری ،آلدفر و هرزبرگ اشاره کرد.

خواسته ها بیانگر کیفیت ارضائ نیازها و مطلوبیت های دلخواه انسان بوده و در واقع بخش عمده ای ازکوشش و تلاش فرد برای نیل به خواسته های نامحدود او صورت می گیرد.

تقاضاها افراد را به سوی کالاهای خاصی سوق می دهند که بتوانند هر شیئ یا چیزی که توسط شخص معین و یا موسسه ای تولید شدهو قادر باشد نیازهای فردی و یا جمعی مصرف کنندگان را برآورده سازد،كالا نامیده می شود. کالاها فقط در محصولات فیزیکی خلاصه نشده بلکه شامل خدمات،ایده ها،عقلید و اندیشه ها،سازمانها،مکانها،فعالیتها و یا ترکیبی از آنها نیز می شوند.

چهارمین و بهترین روش، روش مبادله ای است که در آن فرد کالای مورد نیاز خود را با پرداخت پول یا ارائه کالا کالا و یا خدمت به دیگران به دست می آورد و بازاریابی نیز برای به دست آوردن محصولات جهت ارضای خواسته ها و نیازها بر این روش تاکید دارد و مبادله پایه و اساس بازاریابی می باشد.

وجود حداقل دو طرف برای انجام مبادله هر یک از طرفین باید چیز ارزشمندی داشته باشد که مورد نیاز دیگری باشد. هر طرف باید علاقمند به مبادله با طرف دیگر باشد. طرفین باید در قبول یا رد پیشنهاد طرف دیگر مختار باشد.

قیمت فایل فقط 30,000 تومان

خرید

برچسب ها : بازاریابی و مدیریت بازار , Marketing and market management , مفاهیم مدیریت بازار , هدف های رفتاری , اهداف نظام بازاریابی , مدیریت بازاریابی , مدیریت , بازاریابی , پاورپوینت بازاریابی و مدیریت بازار

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee