پاورپوینت مدیریت پروژه
X
تبلیغات
امروز: پنجشنبه 14 فروردین 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت مدیریت پروژه

پاورپوینت مدیریت پروژه دسته: مدیریت
بازدید: 125 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1829 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 52

114اهمیت مدیریت پروژه 214انتخاب پروژه ها 314تثبیت ارزش تجاری سیستم های اطلاعاتی 414مدیریت خطرات پروژه 514به کارگیری سیستم های اطلاعاتی اگرسیستم های اطلاعاتی در انجام وظایف خود ناموفق بوده یا هزینه ایجاد آن بیش از میزان مورد انتظار باشد،سرمایه گذاری انجام شده بر روی آن ها هیچ منفعتی برای سازمان به همره نداشته و سیستم قادر به حل مشکلی که برای

قیمت فایل فقط 37,000 تومان

خرید

پاورپوینت مدیریت پروژه

سازمان ها از میان  مجموعه پیشنهاد ها ،پروژه هایی را انتخاب می کنند که بیشترین منافع را برای آنها به همراه داشته باشند.

در نتیجه محور انتخاب پروژه ها استراتژی کلی سازمان  می باشد.

برای شناسایی پروژه های سیستم های اطلاعاتی که بیشترین ارزش تجاری را برای سازمان به همراه داشته باشد،سازمان ها نیازمند ایجاد یک طرح سیستم های اطلاعاتی هستند که از طرح تجاری کلی آنها پشتیبانی کرده و در برنامه ریزی سطح بالای آن سیستم های استراتژیک لحاظ شده باشند.

 نقطه قوت:

نشان میدهد برای هر فرایند خاص چه اطلاعاتی مورد نیاز است،کدام یک از فرایند ها داده تولید می کنند و کدام یک از آنها استفاده میکنند.

نقطه ضعف:

حجم عظیمی از داده ها را تولید میکند که جمع آوری و تحلیل آنها بسیار دشوار است.

رویکرد این روش بر این ایده استوار است که نیازهای اطلاعاتی سازمان توسط تعداد محدودی از عوامل اساسی توفیق مدیران تعیین می شوند.

اگر این اهداف محقق شوند توفیق سازمان تضمین خواهد شد.

نقطه قوت:

در این روش تنها مدیران ارشد مورد مصاحبه قرار می گیرند و پرسش های مطرح شده به جای پرداختن به کل اطلاعات مورد استفاده در سازمان ،تنها بر تعداد محدودی از سی اس اف ها تمرکز دارند.

نقطه ضعف:

هیچ شیوه مدونی برای تجمیع و ادغام سی اس اف ها در قالب یک الگوی سازمانی مشخص ارائه نشده است.

پس از تحلیل های استراتژیک جهت گیری  کلی ایجاد سیستم های اطلاعاتی را تعیین کرد،می توان از                       و                  برای ارزیابی پروژه ها ی سیستمی مختلف استفاده کرد.

در این روش فهرست تمامی پروژه های سیستم های اطلاعاتی و دارایی های سازمان جمع می شود .سپس سبد سرمایه گذاری های سیستمی سازمان را می توان همانند سبد دارایی های مالی به صورت پروفایلی از خطرات و منافع هر یک برای سازمان توصیف کرد.

قیمت فایل فقط 37,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت مدیریت پروژه , PowerPoint Project Management , فعالیت های مدیریت پروژه , متغیرهای اصلی در مدیریت پروژه , اتصال پروژه های سیستمی به طرح تجاری , طرح سیستم های اطلاعاتی , عوامل اساسی توفیق

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee