پاورپوینت بهداشت وسلامتی در ارایشگاه
X
تبلیغات
امروز: یکشنبه 4 اسفند 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت بهداشت وسلامتی در ارایشگاه

پاورپوینت بهداشت وسلامتی در ارایشگاه دسته: اجتماعی
بازدید: 69 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 462 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 10

ایدز (AIDS) ـ هپاتیت B وC ـ عفونتهای میكروبی قارچی و ویروسی ـ بیماریهای پوستی از جمله اگزما و سایر حساسیتهای پوستی تعریف به مكانی گفته می شود كه با توجه به شرح وظایف، فقط اقدامات زیبایی و آرایشی را انجام داده وبه هیچ عنوان حق دخالت در امور و حیطه پزشكی و ورزشی را ندارد شرح وظایف 1ـ دكلره كردن یا رنگ بَری و رنگ كردن مو 2ـ گریم پوست 3_ ترمیم

قیمت فایل فقط 10,000 تومان

خرید

پاورپوینت بهداشت وسلامتی در ارایشگاه

تماس با پیش بند ،شانه ،قیچی، تیغ مشترك n شستن سر و صورت و  خشك كردن با یك حوله برای بیش از یك نفر. n كاشتن ناخن و بند انداختن در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی.

nدر استفاده از وسایل آرایشی، بند انداختن، كاشتن ناخن و....  وسایل باید یا به طور کامل ضد عفونی شوند یا ابزار یك بار مصرف مورد  استفاده قرار گیرد. nكلیه وسایل غیر فلزی شامل حوله، پیش بند، سر بند، شانه و برس باید توسط مشتری تهیه و از به كارگیری این وسایل به طور مشترك اكیداً خودداری گردد. nضدعفونی کردن نخ با الکل قبل از اصلاح و عوض کردن آن پس از پایان کار. nاستفاده از موچین  از قبل ضدعفونی شده برای مشتریهای گذری و ضدعفونی موچینهای استفاده شده در پایان کار با چراغ الکلی به مدت 30 ثانیه یا قرار دادن در الکل.

nشستن سرشویی پس از هر بار استفاده  جهت جلوگیری از انتقال بیماری‌های پوست , مو و بیماری‌های قارچی. nاستفاده از حوله تمیز ترجیحا شخصی برای خشک کردن موها  پس از کوتاه کردن. nضدعفونی قیچی پس از هر بار کوپ ، با  چراغ الکلی به مدت 30 ثانیه یا قرار دادن در الکل. nشستشو شانه ها و نگهداری در ظرف محتوی الکل یا ساولن به مدت 20 دقیقه. nشستشوی کلاه مش با مایع ظرفشویی و ضدعفونی با الکل یا استفاده از فویل جهت انجام مش. nاستفاده از وایتکس بعنوان ماده ضدعفونی کننده دیگر ، برای ابزار و محل کار.

nاز نظر ظاهر و بو مناسب باشد. nاستفاده و پاك كردن آن راحت بوده و باعث تغییر رنگ و لكه شدن پوست و مو نشود. n ایجاد التهاب و حساسیت نكند. n از نظر میكروبی آلودگی نداشته باشد. n دارای مشخصات بهداشتی یا مجوز ورود از وزارت بهداشت باشد.

nاخذ گواهینامه دوره بهداشت عمومی توسط کلیه شاغلین درآرایشگاهها. nاخذ کارت بهداشت با اعتبار یک ساله توسط کلیه شاغلین درآرایشگاهها. nرعایت بهداشت فردی و نظافت عمومی محل کار و تمام موارد یاد شده در خصوص ضدعفونی ابزار. nاستفاده از لباس کار مناسب و تهیه جایگاه مناسب جهت استقرار وسایل شاغلین. nتهیه و نصب جعبه کمکهای اولیه. nعدم استعمال دخانیات. nتهیه کپسول اطفاء حریق. nتهیه سطل زباله مناسب به تعداد کافی و دفع بهداشتی زباله های حاصله.

nاستفاده از صندلی و نیمکت های سالم و تمیز. nجلوگیری از ورود حشرات موذی. nبهداشتی بودن آب مصرفی. nدفع بهداشتی فاضلاب. nصاف و تمیز بودن سقف. nاستفاده از رنگ روغن قابل شستشو از کف تا سقف برای دیوار سالن و کاشی نمودن دیوار اطراف سرشویی از کف تا سقف. nپوشش کف از جنس مقاوم ، سالم و قابل شستشو با شیب مناسب به سمت کف شور. n سالم بودن درب و پنجره ها.

قیمت فایل فقط 10,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت بهداشت وسلامتی در ارایشگاه , PowerPoint Health and beauty in the hairdresser , بیماریهای منتقله از طریق آرایشگاهها , تعریف و شرح وظایف سالنهای زیبایی , نحوه انتقال بیماریها از طریق آرایشگاهها , نکات بهداشتی لازم جهت پیشگیری از انتقال بیماریها , شستشو , بهداشتی , بهداشت عمومی , بهداشت تخصصی , ضدعفونی با الکل

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee