پاورپوینت ترسیم نمودارهای سیستم بانكی
X
تبلیغات
امروز: یکشنبه 4 اسفند 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت ترسیم نمودارهای سیستم بانكی

پاورپوینت ترسیم نمودارهای سیستم بانكی دسته: حسابداری
بازدید: 73 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 144 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 62

مشتری گرامی ، با مراجعه به شعبه ای كه در آنجا دارای حساب می باشید و تكمیل اطلاعات فرم درخواست استفاده از سرویس پیام كوتاه ( SMS )می‎‎‎توانید از سرویس پیام كوتاه بهره مند شوید با برقراری سرویس مذكور، چنانچه حساب حسابهای شما در روز قبل دارای گردش باشند، آخرین مانده موجودی حساب حسابهای فوق در ابتدای هر روزكاری برروی تلفن همراه ش

قیمت فایل فقط 31,000 تومان

خرید

پاورپوینت ترسیم نمودارهای سیستم بانكی

شرایط اجاره:

1- اجاره صندوقها به صورت نقدی, برای مدت یكسال می باشد و برای مدت كمتر از یكسال نیز اجاره یكساله دریافت خواهد شد. در مواقع ضروری مشتریان ارزنده می توانند از صندوق امانات بطور موقت (حداقل  3  ماه) استفاده نمایند.

2- اجاره سالیانه صندوقها براساس هر سانتیمتر مكعب حجم , معادل  5  ریال و حداقل مبلغ  000ر25  ریال  می باشد.

3- مشتری برای اجاره صندوق لازم است پس از مطالعه كامل آیین نامه اجاره صندوق امانات و تكمیل مشخصات قید شده در دفترصندوق, آنها را  امضاء نموده همراه شناسنامه و كپی آن و دو قطعه عكس جدید به مسوول مربوطه در شعبه تحویل دهد.

4- مشتری باید علاوه بر اجاره بهاء, مبلغی به عنوان وثیقه به بانك بسپارد. بانك می تواند طبق مفاد آئین نامه های مربوط, از سپرده مزبور استفاده نموده و مشتری حق هیچگونه اعتراضی به عمل بانك نخواهدداشت.

دریافت سپرده سایر هزینه ها (ودیعه اجاره) از مشتریان اجاره كننده اینگونه صندوقها, معادل  8  برابر اجاره بها سالیانه و حداقل مبلغ  000ر200  ریال می باشد با قائل شدن  50% تخفیف برای خانواده معظم شهدا, مفقودین, جانبازان و آزادگان (با معرفی سازمانهای ذیربط).

مبلغ مذكور در صورتیكه مشتری هیچگونه بدهی ناشی از استفاده از صندوق به بانك نداشته باشد در خاتمه اجاره عیناً پس از فسخ قرارداد به وی مسترد می گردد.

5- مشتری موظف است در صورت تغییر نشانی مراتب را كتباً از طریق پست سفارشی و یا تحویل شخصی به بانك اعلام نماید. در غیر این صورت مكاتباتی كه در نتیجه درست نبودن نشانی مشتری عیناً به بانك عودت داده شوند، از نظر بانك به مقصد رسیده تلقی خواهند شد .

وكالت:

1-  مشتری می تواند از طرف خود برای استفاده از صندوق امانات به شخص یا اشخاص دیگر وكالت دهد. تعیین وكیل صرفاً از طریق حضور مشتری در شعبه و ثبت مشخصات وكیل در دفتر صندوق امانات صورت می پذیرد و موكل موظف است مراتب را تاُ یید نماید.

2- چنانچه مشتری به چند نفر وكالت بدهد باید صریحاً تصریح كند كه وكلا متفقاً یا منفرداً حق استفاده از صندوق را دارند و نیز در صورت معرفی وكیل یا وكلای جدید , اعتبار یا منتفی شدن وكالت قبلی به وضوح مشخص گردد. در صورت عدم تصریح , اختیارات وكیل قبلی محفوظ محسوب خواهد شد.

جهت اعمال ردیف  2, فقط وكالت رسمی پذیرفته می شود. در صورتی كه چند نفر وكیل تعیین شده باشد ولی حدود اختیارات و نحوه دخالت آنها از طرف موكل مشخص نباشد اصل بر عدم استقلال آنها است و باید متفقاً اقدام نمایند.

3- كلیه شرایط و تعهداتی كه برای مشتری پیش بینی شده از طرف وكیل و یا وكلای او نیز لازم الرعایه می باشد.

4- ابلاغ فسخ وكالتنامه به بانك فقط به وسیله پست سفارشی قابل قبول است و همچنین مشتری می تواند فسخ وكالتنامه را شخصاً و در برابر دریافت رسید به بانك ارائه دهد.

فوت, انحلال شركت یا حجر مشتری:

1- چنانچه بانك از فوت, انحلال شركت یا موسسه, ورشكستگی و یا حجر مشتری اطلاع حاصل نماید بلافاصله مراتب را در دفتر یادداشت می نماید و از آن پس طبق مقررات قانونی اقدام خواهدشد.

2- در صورت فوت مشتری, وراث می توانند خود یا وكیل انتخابی آنان با داشتن حكم حصر وراثت با رعایت قوانین موضوعه با حضور نمایندگان بانك , پس از تنظیم صورتجلسه صندوق را تصرف نمایند. بدیهی است مطالبات بانك قبل از تحویل محتویات صندوق از منابع مشتری تسویه خواهدشد.

3- در صورت ورشكستگی یا انحلال شركت یا حجر مشتری, اشخاصی كه طبق حكم مراجع صالحه ذیحق شناخته شوند می توانند پس از پرداخت اجاره بها و احیاناً مطالبات بانك با حضور نمایندگان بانك و تنظیم صورتجلسه, محتویات صندوق را تصرف نمایند.

قیمت فایل فقط 31,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت ترسیم نمودارهای سیستم بانكی , PowerPoint Drawing diagrams of the banking system , فوت انحلال شركت یا حجر مشتری , کارت هوشمند , افتتاح حساب , انحلال شرکت , ورشکستگی , حصر وراثت , بانک , بانکداری , مدیریت بانکداری

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee